fbpx

ФАМАЖОР

Музичний гурт

МУЗИЧНА КУХНЯ, БАРАБАНИ:
ДМИТРО ВОЛИНСЬКИЙ

Ходяча енциклопедія в галузі музичного ударного звуку, по сумісництву педагог-практик, і, взагалі, доброї душі чоловік J. Запитайте його, що головне в музиці. Діма – Серце ФаМажор. Ну, і прямий, як двері. 

Щирий.

 
НАПАРНИК ДІМИ ПО РИТМ-СЕКЦІЇ:
ІГОРКО ТЕЛІШКО

Молодий, амбітний козак, який любить свій інструмент всім серцем і душею, готовий розривати публіку емоційною грою. 

Експресивний.

ДУХОВА СЕКЦІЯ:

ВІТАЛІК ЯЦЕННИК

Достойний трубач родом з краю, який щиро відомий звитяжними музикантами неньки-України. Монастириськ.  І з своєю коханою дудкою обкатав вже пів Європи в своїх 22 з половиною роки… і коли труба відпочиває, Віталька гарно лупить по перкусії, чим файно доповнює Діму-барабанщика. Любить мандрувати, має шо розказати)).

Романтик. Любимо хлопця підсвідомо, білше би таких в наш час))

 

 
ДУХОВА СЕКЦІЯ:
ВОВА БАНДУРА

Прізвище вже говорить про покликання. Тільки от інструмент вибрав дещо інший — кулісний тромбон, яким хвацько мочить на жирних музичних кавалках. Вова ще той красунчик, при чому, ні разу не жонатий, так шо, мацонькі, майте на увазі, тримайте себе в руках, бо…. ойййй)).

Красивий.

 

.

 

Вишенька на короваї ФаМажор, так сказати, віночок і окраса

ТЕТЯНКА ФАЛЬ

Беззаперечна вокаліста, яка ворожить, що співом, що вродою. О-ля-ля. Любить красу і дбає про неї. Відповідно стимулює до цього всю чоловічу групу, за що їй велика шана і подяка, і уклін до самої землі)). Мальва-Троянда-Маленька-Наша.

 
 
ОРЕСТ КУТРАНЬ

Гітарист-вокаліст гурту, фронтмен, менеджер, stedman і шофер. Має файну чорну кепку, яку сам собі пошив, ше той майстер на всі руки (тут треба сміятись). Безвідмовно підписується на крейзануті авантюри, і чим нереальніше завдання, тим більший азарт прокидається в тому дідьку)))

Пахар Йомайо