ФАМАЖОР

Музичний гурт

Музична кухня, барабани:
Дмитро Волинський

Ходяча енциклопедія в галузі музичного ударного звуку, по сумісництву педагог-практик, і, взагалі, доброї душі чоловік J. Запитайте його, що головне в музиці. Діма – Серце ФаМажор. Ну, і прямий, як двері. Щирий.

Напарник Діми по ритм-секції:
Ігорко Телішко

Молодий, амбітний козак, який любить свій інструмент всім серцем і душею, готовий розривати публіку емоційною грою. Експресивний.

Клавішний звук:
Ігор Гарвас

Впевнений чоловік з веееличезним музичним досвідом і вишуканим музичним смаком. При нагоді розповість багацько цікавих історій, музичних, і не тільки. А як дуже попросите, візьме скрипку чи гетару і завалить таку романтику, шо будете плакали ше цілу ніч. Досвідчений.

Духова секція:
Віталік Яценник

Достойний трубач родом з краю, який щиро відомий звитяжними музикантами неньки-України. Монастириськ.  І з своєю коханою дудкою обкатав вже пів Європи в своїх 22 з половиною роки… і коли труба відпочиває, Віталька гарно лупить по перкусії, чим файно доповнює Діму-барабанщика. Любить мандрувати, має шо розказати)). Романтик. Любимо хлопця підсвідомо, білше би таких в наш час))

Духова секція:
Вова Бандура

Прізвище вже говорить про покликання. Тільки от інструмент вибрав дещо інший — кулісний тромбон, яким хвацько мочить на жирних музичних кавалках. Вова ще той красунчик, при чому, ні разу не жонатий, так шо, мацонькі, майте на увазі, тримайте себе в руках, бо…. ойййй)). Красивий.

Вишенька на короваї ФаМажор, так сказати, віночок і окраса
Тетянка Фаль

Беззаперечна вокаліста, яка ворожить, що співом, що вродою. О-ля-ля. Любить красу і дбає про неї. Відповідно стимулює до цього всю чоловічу групу, за що їй велика шана і подяка, і уклін до самої землі)). Мальва-Троянда-Маленька-Наша.

Орест Кутрань

Гітарист-вокаліст гурту, фронтмен, менеджер, stedman і шофер. Має файну чорну кепку, яку сам собі пошив, ше той майстер на всі руки (тут треба сміятись). Безвідмовно підписується на крейзануті авантюри, і чим нереальніше завдання, тим більший азарт прокидається в тому дідьку))) Пахар Йомайо